Menü
Alışveriş Sepetiniz
#EVDEKALBAK'AL - 150 ₺ ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA! 

Araç Temizlik Malzemeleri

Araç Temizlik Malzemeleri

Marka: Muhtelif
Jant Temizleyici - Parlatıcı- Jant yüzeyinde oluşmuş çamur, yağ, katran ve fren balatasının neden olduğu kirleri temizlemek için kullanılır. - Hafif alaşımlı ve çelik otomobil jantlarında mükemmel temizlik.KULLANIMI- Kullanmadan önce iyici çalkalayınız. - Jantlara ürünü sıktıktan sonra..
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Marka: Muhtelif
Uygulama Yapmadan Önce Lastik Yanağını Toz Ve Kirden Arındırın. Lastik Yanak Parlatıcınızdan, Yeteri Kadar Püskürterek, Bir Sünger Yardımı İle Yayınız. Lastiğinize Parlaklık Verir, Tekrar Yıkadığınızda Parlaklığını Korur...
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Marka: Muhtelif
Gresi Yağı, İnatçı Kirleri, Zamanla Sararmış, Yoğunlaşmış, Sertleşmiş Kir Ve Lekeleri Derinlemesine Nüfus Ederek Temizleyen Çok Amaçlı Bir Temizleyicidir.Özel Formülü İle Temizlenecek Yüzeyi Sadece Silme Ve Yıkanacak Hale Getirir. Uygulama Yapılacak Yüzeye Püskürttüğünüz Ürünü Bir Yada İki Dakik..
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Marka: Muhtelif
Koltuk & Döşeme & Halı Temizleyici- Yüksek randımanlı etkili bir temizlik ürünü. - Arabanızda ve evinizdeki koltuk, döşeme ve halı yüzeylerinde kullanabilirsiniz. - Yüzeylerde yoğunlaşan kir ve lekeleri etkili bir biçimde çözer. - Derinlemesine temizler, hoş bir görünüm sağlar.KU..
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Marka: Muhtelif
  Parfümlü Özel Badem Yağlı Süt Spreyiniz Antibakteri Giderici Formül İle Otonuzun Deri, Vinli, Tampon, Torpido Ve Panelleri Temizler, Parlatır. Aşırı Sıcak Ve Soğuktan Korur. Çatlama Ve Solmayı Önler. Deri Üzerinde Yumuşak Ve Estetik Bir Görünüm Sağlar. Kullanılan Yüzeyin Yeniden Rest..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
Marka: Muhtelif
Yeni nesil bionics formüllü araç içi tazeleme spreyi, klima tesisatına bağlı havalandırma kanallarında ve araç iç mekanında bakteri ve mantarlar nedeniyle oluşan rahatsız edici kokuları güvenli şekilde yok eder. Içeriğindeki antibakteriyel gümüş iyonları kokuların yeniden oluşmasını engellerken, ayn..
90,00TL
Vergiler Hariç:90,00TL
Marka: Muhtelif
Würth Araç İçi Temizleme Spreyi 500ml (Car Interior Cleaner) · Tüm araç iç aksamları için antistatik katkı maddeli özel temizleme köpüğü · Bütün boyalı ve plastik parçaların, cam yüzeylerin ve döşemelerin nikotin, kir ve tozunu temizler. · Tek işlemde iç mekân temizliği · Antistatik katkı maddesi yü..
85,00TL
Vergiler Hariç:85,00TL
Marka: Muhtelif
Kap: Aerosol kutusurenk: Renksizkimyasal baz: Mineral yağyoğunluk/koşullar: 0,72 g/cm³ / 20°c'debiyolojik olarak ayrışabilir: Evetaox içermez.yağ, gres, zift ve diğer kirlenmeleri hızlı ve kolay bir şekilde çıkarır.mükemmel uygulama ve sonuçlarmalzemeler üzerinde hassasgeniş uygulama yelpazesimanuel..
90,00TL
Vergiler Hariç:90,00TL
Marka: Muhtelif
Plastik ve lastik yüzeylere kalıcı olarak koruma, temizlik, bakım, yalıtım ve kayganlık sağlar. . kullanım alanları: Tamponlar, çıtalar, plastik raylar, yuvalar, kapı lastikleri, lastik contalar, lastik körükler ve hortumlar. . özellikleri: Plastik ve lastik parçalarda aşınmayı engeller, gıcırtıları..
90,00TL
Vergiler Hariç:90,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)