Menü
Alışveriş Sepetiniz
#EVDEKALBAK'AL - 150 ₺ ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA! 

Hakkımızda

Firmamız gıda, temizlik ve ambalaj tüketim ürünleri satış hizmeti sunmaktadır.
Kalitesi kabul görmüş kuruluşlarla yaptığımız anlaşmalarla talepleriniz doğrultusunda geniş marka ve ürün çeşitliliğini sunmak için gerekli donanıma sahibiz.
Bunun için marka - ürün - kalite - fiyat araştırmaları yapıyor, sizlere en iyilerini uygun fiyatlara sunuyoruz.
Ankara ve çevre illerinde teslimat sürecini kendi araçlarımızla en hızlı şeklide yürütüyoruz.

Müşterilerimize kolay tedarik, zaman tasarrufu, uygun fiyatlar ve avantaj sağlamayı amaçlayarak, genç, eğitimli ve dinamik çalışanlarımızla çıktığımız bu yolda;

Prensibimiz
Müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, tüketici haklarına saygılı ve talep edilen ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırarak rekabet avantajı sağlamak için çözüm ortağınız olmak için daima güleryüzle çalışmaktır.

Misyonumuz
Kanunlara ve iş ahlakına bağlı kalarak, çalışanlarımıza değer vererek; müşterilerimizin maliyet ve risklerini azaltıp, onlara rekabet avantajı sağlayan stratejik iş ortağınız olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz
Ticari ortaklarımızla birlikte büyüyerek her gün bir önceki günden daha iyi, çalışanlarının ve müşterilerinin beklenti ve isteklerini en hızlı ve uygun şekilde yerine getirmeyi, inovasyon, hizmet ve kalite kavramlarını bir arada tutarak lokomotif tedarikçi olmayı arzu ediyoruz.
Fikir, tavsiye ve siparişlerinizi bekliyoruz.
Sizlerle tanışmaktan mutluluk duyacağız.

Birlikte güzel günlere…