Menü
Alışveriş Sepetiniz
#EVDEKALBAK'AL - 150 ₺ ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA! 

Sıkça Sorulan Sorular

1-) Ürünler ne kadar sürede tarafımıza ulaştırılmaktadır?

Siparişinizi onayladıktan sonra ki 24 saat içerisinde tüm ürünleriniz eksiksiz bir şekilde verdiğiniz adrese kargolanmaktadır.


2-) Siparişlerimiz hakkında nasıl bilgi sahibi olabiliriz?

Sistem üzerinden üye girişinizi sağladıktan sonra Hesabım > Geçmiş Siparişlerim kısmına giderek mevcut siparişlerinizi ve durumlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca siparişinizin durumu güncellendiğinde tarafınıza doğrudan bilgilendirme yapılmaktadır.


3-) Ürünleriniz hakkında daha fazla bilgi nasıl alabiliriz?

Sitemizde yer alan ürünlerimiz ile ilgili olabildiğince zengin bir içerik oluşturulmaya çalışılmıştır. Hemen hemen tüm özellikler eklenmiştir. Yine de ekstra sorularınız ve aklınıza takılanlar için doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


4-) Siparişlerimizin kargo takibini nasıl sağlayabiliriz?

Sistemimiz üzerinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra Hesabım > Geçmiş Siparişlerim kısmına giderek siparişinizin durumu hakkında bilgi alabilir veya aynı alanda siparişinize ait kargo takip bilgisine ulaşabilirsiniz.


5-) Alt yapıda ne tür güvenlik önlemleri sağlanmaktadır?

E-ticaret sitemiz öncelikle SSL Güvenlik sertifikasına sahiptir. Ekstra olarak CDN & Firewall servisleri etkinleştirilmiştir. Herdaim güncel yazılım ve altyapı versiyonlarını tercih etmekteyiz. Düzenli olarak her ihtimale karşı hata kayıtları kontrol edilmektedir. Bu bağlamda sizlere her daim huzurlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunmaktayız.